Hakkımızda

Hakkımızda

ORAS ASFALT YAPI olarak; 2013 yılı başında kurduğumuz firmamızda.Desenli Renkli Asfalt ve Düz asfalt kaplama uygulamalarında 16 yıl boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz.

Kurulduğu günden itibaren Desenli Renkli Asfalt uygulamaları,Asfalt boyası üretimi ve Çelik halat asfalt baskı şablonu üretimi yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Asfalt yapı sektöründe arzu ettiği yere ulaşmayı başarmıştır.

Sektörde tanınmış yönetim,uygulama ve üretim ekibi kadromuz kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,hizme,zamanında teslim , uygun fiyat ve Milli-Manevi ortak değerlere saygı olmuştur.

Uygulama ve Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.Prensibiyle çalışan Oras Asfalt Yapı’ya gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten gurur duyucağımızı sunar iyi çalışmalar dileriz.

Vizyonumuz

Oras Asfalt, 18 yıllık tecrübesi ile asfalt sektöründe güçlü yapısını koruyarak Türkiye çapında önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı asfalt projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.